Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Wawel SA

Dobczyce k. Krakowa

6 dni temu

Firma Wawel SA to znany i ceniony lider branży cukierniczej w Polsce. Od ponad 100 lat produkujemy słodycze, które wyzwalają pozytywne uczucia. Tworząc nasze produkty kierujemy się hasłem „Wawel. Radość wyzwala”, gdyż wierzymy, że to właśnie słodycze poprawiają nastrój. Oferujemy blisko 150 produktów w 10 kategoriach. Jesteśmy twórcami takich kultowych marek jak Michałki, Malaga, Tiki Taki, Kasztanki czy Mieszanka Krakowska. Nasze produkty obecne są na pięciu kontynentach, w 50 krajach. Od 1998 roku jesteśmy spółką z powodzeniem notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobczyce k. Krakowa

Zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży
  • Budowanie, wdrażanie, monitorowanie i rozliczanie zadań i narzędzi wsparcia sprzedaży
  • Planowanie i implementacja kalendarza promocji
  • Ustalanie harmonogramu wysyłek modułów Wolność Wyboru (regały), a także materiałów wspierających sprzedaż (POSM)
  • Zamawianie, Wdrażanie, Koordynacja, Dystrybucja modułów Wolność Wyboru (także POSM)
  • Analiza, a także dobór narzędzi trade marketingowych do specyfikacji poszczególnych klientów
  • Segmentacja klientów i opracowanie narzędzi w oparciu o efektywność danego segmentu
  • Bezpośrednia współpraca z biznesem oraz rekomendowanie rozwiązań
  • Bieżący monitoring stanów magazynowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek ekonomia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok)
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Zdolności analitycznych i umiejętności szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Poznaj

Wawel SA

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce. Firma szczyci się tradycjami sięgającymi końca XIX wieku. W 1898 roku Adam Piasecki założył w Krakowie firmę cukierniczą. Kilka lat później, w roku 1910, już jako uznany cukiernik, uruchomił fabrykę czekolady. Wyroby Piaseckiego stały się synonimem wybornego smaku i wysokiej jakości.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży