Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. zagospodarowania przestrzennego

Pro Vento Energia Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Lisi Ogon

35 dni temu

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Lisi Ogon
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie oraz koordynowanie procedur administracyjnych (uzyskiwanie warunków zabudowy);
  • współpraca z organami administracji publicznej;
  • sprawowanie nadzoru nad trwającymi procedurami planistycznymi;
  • weryfikacja gruntów pod kątem możliwości realizacji projektów elektrowni słonecznych;
  • wsparcie w bieżących pracach poszczególnych działów firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe / studenci ostatnich lat (preferowane: gospodarka przestrzenna, urbanistyka i pokrewne);
  • znajomość procedury planistycznej (MPZP oraz WZ);
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • mile widziana znajomość programów typu CAD;
  • znajomość Systemów Informacji Przestrzennej;
  • znajomość kodeksu prawa administracyjnego oraz ustawy o ochronie środowiska;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność planowania zadań i organizacja pracy;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • czynne prawo - jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • duża swobodę działania,
  • miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro Vento Energia sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych Pro Vento Energia sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał aplikacji.