Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zakupów Gruntów

EPCM Executive Search

Lubuskie

4 dni temu

Rekrutacja prowadzona jest dla międzynarodowego lidera z branży Nieruchomości. Główne zadania dotyczą opieki nad procesem zakupu gruntów pod inwestycje przemysłowe - od poszukiwania odpowiednich nieruchomości, analizy, negocjacji po zamykanie transakcji.

Zadania
  • Bieżące wyszukiwanie terenów pod inwestycje;
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych m.in. lokalizacja, komunikacja, plany miejscowe i inne uwarunkowania;
  • Kontakt z lokalnymi instytucjami;
  • Koordynacja procesu negocjacji związanych z zakupem nieruchomości;
  • Prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/ nieruchomości.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe/studia podyplomowe związane z nieruchomościami lub planowaniem przestrzennym;
  • Doświadczenie w branży nieruchomości najlepiej w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem gruntu/nieruchomości;
  • Wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Praca u międzynarodowego lidera w branży;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
  • Przyjazne warunki pracy w międzynarodowej organizacji

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości to osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości dla potrzeb firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza rynku nieruchomości na wybranym terenie, wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków na wybranym terenie, negocjowanie cen zakupu nieruchomości, dopełnienie prawnych aspektów zakupu nieruchomości, ...
Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości Praca Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (744)
Wałbrzych (51)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1908)
Radom (159)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (173)
Nysa (79)