Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

YANKO Spółka z o.o.

Rogoźnica k. Rzeszowa

144 dni temu

Ogłoszenie numer: 2243098, z dnia 2019-01-23

Miejsce pracy: podkarpackie / Rogoźnica k. Rzeszowa

Opis stanowiska

  • Monitorowanie i utrzymywanie stanów magazynowych
  • Sporządzanie zamówień
  • Analiza ofert handlowych
  • Ustalanie warunków zakupów, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Prowadzenie przetargów
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i okresowa ocena dostawców
  • Poszukiwanie nowych producentów lub dystrybutorów
  • Koordynowanie dostaw, weryfikacja ich kompletności, terminowości i zgodności z zamówieniem
  • Współpraca z działem sprzedaży i planowania przy realizacji zakupów
  • Identyfikowanie możliwości optymalizacji procesów zakupowych
  • Realizacja zadań związanych z minimalizacją kosztów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze zakupów
  • Nastawienie na wysoką efektywność zakupową
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Biegłość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie rozmów handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez fachowe szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Karta opieki medycznej
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (739)
Wałbrzych (65)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2204)
Radom (181)
Płock (66)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (77)