Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

Globetek Sp. z o.o.

Śląskie

21 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta, globalnej firmy działającej w branży energetycznej aktualnie poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • Wspieranie zespołów projektowych z całej Europy w zakresie zakupów
  • Współpraca z dostawcami firmy
  • Realizacja strategii zakupowej dla nowych i bieżących projektów
  • Opracowywanie strategii doskonalenia dostawców
  • Wyszukiwanie i wybór dostawców
  • Negocjowanie i renegocjowanie kontraktów z dostawcami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu automatyki, elektrotechniki lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie pracy w dziale automatyki, dziale zakupów
  • Wiedza techniczna
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w projekcie

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.

Poznaj

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki , pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (61)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (286)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (808)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2093)
Radom (162)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (70)