Specjalista ds. Zakupów

BIMIZ FOOD Sp. z o.o.

Radzyń Podlaski

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 3361244, z dnia 2020-05-22

BIMIZ FOOD Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, funkcjonującą na rynku mrożonych owoców i warzyw od 1988 roku.

Przez ponad 30 lat swojego istnienia skupujemy, przetwarzamy, zamrażamy i sprzedajemy najwyższej jakości warzywa i owoce, które dostarczają nam sprawdzeni i certyfikowani plantatorzy z najczystszych regionów Polski. Dzięki wysokim standardom spełnianym podczas procesu produkcji oraz dzięki rzetelności postępowania wobec dostawców i odbiorców zapracowaliśmy na ich zaufanie i lojalność.

Miejsce pracy: lubelskie / Radzyń Podlaski

Opis stanowiska

  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z dostawcami w języku angielskim
  • Składanie oraz realizacja zamówień w zakresie zakupu opakowań foliowych
  • Współpraca z obecnymi dostawcami oraz aktywne poszukiwanie nowych dostawców surowców
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Przygotowywanie niezbędnych zestawień i raportów
  • Wsparcie działu handlu i logistyki w codziennych zadaniach

Wymagania

  • Wykształcenie średnie /wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z zagranicznymi dostawcami
  • Znajomość MS Office
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Przyjazne warunki pracy
  • System szkoleń wewnętrznych oraz możliwość rozwoju
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIMIZ FOOD Sp. z o.o. z siedzibą w Radzyniu Podlaskim, przy ul. Parkowej 33, 21-300 Radzyń Podlaski danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez BIMIZ FOOD Sp. z o.o. z siedzibą w Radzyniu Podlaskim, przy ul. Parkowej 33, 21-300 Radzyń Podlaski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów