Praca.pl Praca Małopolskie Specjalista ds. Funduszy UE Małopolskie
Specjalista ds. Zamówień Publicznych

HUMANEO
małopolskie, Kraków, Nowy Sącz
praca stacjonarna
2592 dni temu

Ogłoszenie numer: 1579431, z dnia 2017-03-31

Stowarzyszenie Humaneo jest stowarzyszeniem działającym od 2006 roku, które specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń zawodowych, informatycznych, językowych i ogólnych oraz prowadzeniu projektów unijnych. Głównym celem jego działalności jest promowanie idei społeczeństwa informacyjnego, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań IT oraz kreowanie i wspieranie kształcenia ustawicznego i zawodowego

Humaneo

zatrudni pracowników do działu projektów unijnych

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Nowy Sącz

Opis stanowiska

  • obsługa postępowań przetargowych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • wykonywanie wszelkich formalnych czynności proceduralnych związanych z udzieleniem zamówienia;
  • terminowa realizacja zadań związanych z procedurą przetargową;
  • opiniowanie dokumentów pod kątem zgodności z przepisami ustawy o zamówieniach publicznych;
  • sporządzanie sprawozdań, zestawień, raportów itp.;
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • biegła znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych dotyczących zamówień publicznych;
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia zamówień publicznych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych realizowanych w ramach projektów finansowanych z funduszy unijnych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie;
  • praca zdalna, stacjonarna;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji.