Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

Canexpol Sp. z o.o.
mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
praca stacjonarna
4746 dni temu

Ogłoszenie numer: 147785, z dnia 2011-05-05

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudni osoby na stanowiska:

Miejsce pracy: mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

Opis stanowiska

  • zarządzanie logistyką zakupów
  • planowanie, koordynowanie i organizowanie dostaw od dostawców krajowych i zagranicznych
  • badanie i analiza rynku dostawców materiałów i surowców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe logistyczne, administracyjne lub ekonomiczne
  • doświadczenie w obszarze logistycznym lub gospodarce magazynowej
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność przygotowania dokumentacji handlowej i celnej

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie dającej możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • dynamiczną i ciekawą pracę
  • atrakcyjne, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności zarobki