Specjalista ds. zatrudnienia

Spawalnik

99 dni temu

Ogłoszenie numer: 1888202, z dnia 2018-01-10

Spawalnik

Firma z branży metalurgiczno-budowlanej

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Firma Spawalnik zatrudni do pracy dyspozycyjnego pracownika z wyższym  wykształceniem technicznym do selekcji i nadzoru pracowników fizycznych na budowach ( monterzy, elektrycy, spawacze).

Wymagania

  • znajomość języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat b
  • dyspozycyjność
  • obsługa komputera
  • znajomość branży metalurgicznej
  • Praca w Warszawie
  • 2 lata doświadczenia
  • Prosimy o CV w języku angielskim

Oferujemy

  • wynagrodzenie do negocjacji
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 8000 PLN

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Rekrutują z Praca.pl