Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista Facility Management

Klient portalu Praca.pl

Gdańsk Oliwa

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 2579762, z dnia 2019-07-19

Jesteśmy pomorską Firmą z kapitałem polskim, istniejącą w branży i na rynku od 25 lat i z oddziałem w członkowskim kraju Unii Europejskiej.

Posiadamy długofalowe cele, które realizujemy z właściwą starannością, uwagą oraz jakością, a głównym obszarem działalności są branża instalacyjna w przemyśle lądowym oraz instalacyjna w przemyśle stoczniowym (morskim).

Jesteśmy świadomi i przekonani, że wszystko powinno mieć swój początek, wszystko powinno iść ku postępowi i wszystko może zostać zakończone sukcesem.

W związku z poszerzaniem struktur Firma zatrudni

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk Oliwa

Nr Ref.: 01_07/2019

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie Kontrahentów - w zakresie obsługi technicznej obiektów
  • Utrzymywanie kontaktów i budowanie długofalowych relacji z kontrahentami i usługodawcami
  • Przygotowywanie ofert (w ramach konkursu ofert) i ofert przetargowych dla Klientów
  • Zapewnienie utrzymania właściwego stanu technicznego nieruchomości oraz reagowanie na występujące potrzeby Kontrahentów z zakresu technicznego w zarządzanych obiektach: dotyczy: okresowych przeglądów budynków oraz urządzeń technicznych i instalacji elektrycznej, c.o.,wod-kan., wentylacji mechanicznej, sprężonego powietrza, wody lodowej, kontroli dostępu, CCTV, alarmowej, kontroli czasu pracy, PPOŻ, jak również nadzoru nad prawidłowym   funkcjonowaniem budynków wraz z infrastrukturą techniczną
  • Harmonogramowanie oraz budżetowanie prac dotyczących rozwoju oraz modernizacji budynków i infrastruktury technicznej zarządzanych nieruchomości (mieszkalnych oraz obiektów komercyjnych)
  • Przyjmowanie zgłoszeń awarii dotyczących budynków, infrastruktury budynków, otoczenia oraz ich bieżące usuwanie
  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie prac m.in. remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych i porządkowych wykonywanych na terenie powierzonych przez Klientów obiektów
  • Prowadzenie oraz archiwizacja dokumentacji budynków i infrastruktury technicznej
  • Uzgodnienia i konsultacje techniczne z dostawcami mediów na terenach obsługiwanych budynków i powierzchni
  • Planowanie i prowadzenie działań związanych z rozwojem obiektów
  • Nadzór nad zewnętrznymi usługodawcami w zakresie: zakupu, dystrybucji oraz prania odzieży roboczej, utrzymania czystości zakładu, ochrony terenu i mienia zakładu
  • Dobór kadry: techników utrzymania obiektu oraz konserwatorów

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w sektorze FM oraz zarządzaniu w przedmiotowym sektorze (warunek konieczny)
  • Preferowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników technicznych, serwisowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne / preferowane studia podyplomowe z obszaru Facility Management
  • Rozeznanie w rynku (warunek konieczny) (znajomość m.in. rynku trójmiejskiego i polskiego)
  • Praktyczna wiedza techniczna i znajomość instalacji:
    • przeciwpożarowych: SAP, DSO, hydrantowych, oddymiania, napowietrzania
    • BMS
    • teletechnicznej: kontroli dostępu, telewizji dozorowej CCTV
    • elektrycznych i automatyki
    • sanitarnych
    • oraz HVAC obiektów budowlanych
  • Preferowane uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji instalacji w budynkach (mieszkalnych i komercyjnych)
  • Znajomość Prawa Budowlanego i preferowana znajomość pokrewnych przepisów prawnych dotyczących utrzymania obiektu
  • Znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • Zdolności planistyczne
  • Umiejętność raportowania i przygotowywania wycen, ofert
  • Decyzyjność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilną pracę w spółce umożliwiającej samorealizację
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia + premie
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Pracę w firmie z tradycjami
  • Bardzo dobrą atmosferę
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy