• Pracownik ds. przestrzennych baz danych i opracowań kartograficznych

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: udostępnianie i wizualizacja danych przestrzennych/georeferencyjnych na potrzeby innych systemów, przetwarzanie przestrzennych baz danych (gromadzenie, utrzymywanie i aktualizowanie) w zakresie infrastruktury kolejowej i ochrony środowiska, wykonywanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista GIS

Cowi Polska
świętokrzyskie
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
561 dni temu

Chciałbyś podjąć pracę w międzynarodowym środowisku? Chcesz współpracować z najlepszymi specjalistami z branży inżynierii środowiska?

Kim jesteśmy:

Biuro projektowe COWI Polska Sp. z o.o. jest oddziałem międzynarodowej grupy COWI (www.cowi.com) działającej w dziedzinie infrastruktury, budownictwa, środowiska, energii, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie i Ameryce Północnej.

Dział Woda i Środowisko w COWI Polska zajmuje się projektowaniem sieci sanitarnych jak również działalnością w obszarze GIS i akustyką. Projekty realizowane są głównie w Skandynawii we współpracy z kolegami z Danii, Szwecji, Norwegii oraz w Wielkiej Brytanii. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych, systematyczne szkolenia, dostęp do najnowszych technologii, bieżąca współpraca ze specjalistami COWI z Danii, Szwecji, Norwegii i Wielkiej Brytanii zapewniają interesującą pracę i możliwości rozwoju.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie pracować samodzielnie lub pod kierownictwem projektantów, we współpracy z zespołami projektowymi COWI w Polsce, Danii, Szwecji, Norwegii i Wielkiej Brytanii w zakresie przygotowywania map do celów badań środowiskowych, GIS, przygotowywania danych do obliczeń hydraulicznych, produkcję rysunków, konwersje GIS/CAD. Obowiązki obejmują również zagraniczne wyjazdy służbowe.

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia (preferowane: Geodezja i Kartografia, Geografia)
  • Doświadczenie: minimum pół roku w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
  • Dobra znajomość oprogramowania GIS, praktyczna znajomość MapInfo będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu i obróbce danych na potrzeby opracowań środowiskowych
  • Umiejętność pracy w wielobranżowym zespole konsultingowym, na wielu projektach jednocześnie
  • Gotowość na krótkie zagraniczne wyjazdy służbowe
  • Zdolność szybkiego uczenia się
COWI oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi (GIS,CAD)
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w środowisku wielokulturowym, zwłaszcza w krajach skandynawskich
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowena życie, lekcje języka angielskiego, świeże owoce, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych np. udział w zawodach
  • Kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego (szkolenia w kraju i za granicą)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.