Praca.pl Praca Pomorskie Starogard Gdański Inspektor ds. Obrony Cywilnej Starogard Gdański
Specjalista / Specjalistka ds. Organizacji Bezpieczeństwa

POLPHARMA S.A.
Starogard Gdański
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
391 dni temu
JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Starogard Gdański

Obowiązki:
  • Tworzenie procedur bezpieczeństwa w obszarze odpowiedzialności, oraz ich właściwego przestrzegania w Spółce
  • Prowadzenie szkoleń specjalistycznych z zakresu bezpieczeństwa fizycznego obowiązujących w organizacji
  • Interpretacja przepisów prawa na potrzeby działalności związanej z zarządzaniem bezpieczeństwem oraz dostosowywaniem polityk do tych zmian
  • Prowadzenie działań nadzorczych i kontrolnych nad firmą ochrony i monitorowanie aktualnego stanu bezpieczeństwa w zakładzie
  • Proponowanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa technicznego i fizycznego.
  • Udział w audytach bezpieczeństwa, przygotowywanie raportów po-audytowych.
  • Udział i realizacja bieżących zadań związanych z obsługą incydentów bezpieczeństwa, przygotowywanie raportów oraz propozycji działań korygujących.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z obroną państwa, bezpieczeństwem).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie pracy związanej z bezpieczeństwem, nadzorem nad służbą ochrony i ochrony informacji
  • Znajomość standardów i regulacji prawnych w zakresie bezpieczeństwa
  • Wiedza z zakresu ochrony obiektów, w tym przemysłowych i magazynowych
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Swoboda w poruszaniu się w Internecie i dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Mobilność, co pozwoli wspierać współpracowników w zakresie bezpieczeństwa w zakładach Polpharma SA
  • Lubisz różnorodne zadania i współpracę z różnymi osobami
  • Komunikatywność i chęć pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Aktualne poświadczenie bezpieczeństwa osobowego wydanego przez Agencje Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  • Prawo jazdy kat B
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma

Poznaj

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.