Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w dziale weryfikacji danych - j.niemiecki

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Śląskie

18 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: woj. śląskie
Nr ref.: 7-11-52442

Nasz Klient - firma z zagranicznym kapitałem poszukuje osób znających język niemiecki na poziomie komunikatywnym (min. B1) zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalisty ds. administracji.

Zakres obowiązków:
  • bieżące prowadzenie dokumentacji oraz wprowadzanie danych do odpowiednich systemów
  • weryfikacja poprawności danych finansowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość j.niemieckiego (min. B1)
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Informacje dodatkowe:
  • praca w renomowanej, szeroko rozpoznawanej firmie
  • możliwość pracy na część etatu (1/2, 3/4)
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy z obszaru finansów
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • pełen pakiet szkoleń wdrażających
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Baz danych

Specjalista ds. Baz danych jest odpowiedzialny za tworzenie raportów na podstawie danych znajdujących się w bazach. Wspiera również rozwijanie systemu zarządzającego bazami danych. Do jego obowiązków należy również dokumentacja i prezentacja wyników oraz optymalizacja procesów. Konieczne jest wykształcenie kierunkowe (informatyka, ekonometria) ...
Specjalista ds. Baz danych Praca Specjalista ds. Baz danych