Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista w dziale zobowiązań z językiem niemieckim i angielskim

ZF Group

Warmińsko-mazurskie

85 dni temu

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie.
W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

Obowiązki:
  • Weryfikacja faktur zakupu pod względem zgodności z przepisami podatkowymi i wymogami kontroli wewnętrznej oraz ich ewidencjonowanie w systemach;
  • Weryfikacja i wyjaśnienia różnic cenowych oraz ilościowych przy zakupie materiałów;
  • Tworzenie i księgowanie obciążeń do dostawców oraz faktur na odsyłki komponentów do dostawców;
  • Analiza i rozliczanie kont rozliczania zakupu;
  • Monitorowanie otwartych zablokowanych zobowiązań oraz zaległych faktur znajdujących się w akceptacji/ wyjaśnianiu Workflow SAP;
  • Ustalanie sald zobowiązań z innymi jednostkami.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom komunikatywny;
  • Wykształcenie wyższe  - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka (ale także filologia czy inne);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną PZU;
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi;
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym  środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Poznaj

ZF Group

Dlaczego warto?

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Specjalista ds. Księgowości Praca Specjalista ds. Księgowości