Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPECJALISTA W DZIEDZINIE ARCHITEKTURY BAZ DANYCH

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA
mazowieckie
praca stacjonarna
5863 dni temu

Ogłoszenie numer: 42384, z dnia 2008-04-14

Centrum Personalizacji Dokumentów realizuje zadania Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie wydawania dowodu osobistego nowego wzoru (karty identyfikacyjnej) oraz książeczki paszportowej nowego wzoru przy pomocy komputerowych technik personalizacji.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • projektowanie, programowanie baz danych,
  • optymalizacja baz danych,
  • data mining, sporządzanie statystyk, zestawień, zapytań, prognoz, określenie trendów,
  • optymalizacja zapytań i struktur tabel w relacyjnych bazach danych.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie z zakresu informatyki,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gruntowna znajomość budowy relacyjnych baz danych, funkcjonowania RDBMS i zasad normalizacji,
  • doświadczenie w optymalizacji zapytań,
  • znajomość języka SQL oraz przynajmniej jednego z pochodnych języków serwerowych (np.PL/SQL, T-SQL),
  • znajomość technologii ODBC, ADO, mile widziane WebServices,
  • znajomość usług DTS, OLAP lub podobnych,
  • podstawowa znajomość funkcji i metod analizy statystycznej,
  • umiejętność szybkiego uczenia się, efektywnego organizowania własnej pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • kreatywność, dokładność, sumienność, pracowitość, zaangażowanie.

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego.