Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w Wydziale Roszczeń

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
praca stacjonarna
1582 dni temu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DE/WI/S/12/19

Praca na zastępstwo.

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • przygotowywanie analiz, raportów, prowadzenie rejestrów oraz gromadzenie danych źródłowych w ramach zadań przypisanych do Wydziału Roszczeń,
  • realizacja zobowiązań, zaleceń i wytycznych dotyczących zadań Wydziału Roszczeń,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki, kancelariami prawnymi i kancelariami rzeczoznawców majątkowych w zakresie realizowanych zadań przez Wydział Roszczeń,
  • wsparcie analityczne i metodologiczne w przygotowywaniu części analitycznej dokumentów opracowywanych w ramach Wydziału Roszczeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, zarządzanie lub finanse),
  • minimum 1 rok pracy na stanowisku starszego referenta lub 2 lata pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i aktywność w podejmowaniu inicjatywy,
  • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność,
  • umiejętność hierarchizacji zadań,
  • umiejętność oceny zgodności z regulacjami wewnętrznymi: procesów, operacji i czynności.