Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista w Wydziale Roszczeń

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
praca stacjonarna
1515 dni temu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DE/WI/S/02/20

(umowa na zastępstwo)

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • współpraca z kancelariami prawnymi w zakresie postępowań sądowych i administracyjnych dotyczących posadowienia urządzeń przesyłowych Spółki na nieruchomościach podmiotów trzecich,
  • bieżąca analiza oraz ocena opinii prawnych i rekomendacji przedkładanych przez kancelarie prawne, wraz z przedkładaniem własnych rekomendacji dalszego postępowania w sprawie,
  • zapewnienie wsparcia prawnego w zakresie zasad korzystania z nieruchomości osób trzecich, na których posadowiona jest infrastruktura Spółki,
  • udzielanie informacji osobom w związku z kierowaną korespondencją na temat aktualnego stanu sprawy,
  • rozliczanie zleceń na usługę prawną oraz kontrola merytoryczna dokumentów księgowych związanych z działalnością Wydziału.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów,
  • studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości,
  • znajomość obsługi programu Lex, legalis,
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w zakresie przyznanych kompetencji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.