Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista WMS / Logistyka Dynamics AX

Nigel Frank International

Małopolskie

180 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Nr ref.: wms217a

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy dostarczającej rozwiązania IT poszukuję kandydatów na stanowisko Konsultanta MS Dynamics AX (WMS / logistyka), praca możliwa w kilku oddziałach w Polsce

Główne zadania:

  • Udział w projektach wdrożeniowych w systemie MS Dynamics AX (Axapta)
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,
  • Parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań Klienta,
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych,
  • Wsparcie innych pionów firmy we wdrażaniu systemu AXAPTA u klientów,
  • Codzienna współpraca z działem programistów nad zmianami (implementacją) systemu ERP
  • Wsparcie użytkowników systemu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft AX w wybranych obszarach WMS /logistyka
  • Doświadczenie we współpracy z działem programistów i innymi konsultantami dziedzinowymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej i specyfikacji dla działu technicznego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużym projekcie wdrożeniowym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Operations,
  • dynamiczną pracę, pełną kontaktu z ludźmi,
  • możliwość rozwoju

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. IT

Konsultant ds. IT to osoba współpracująca bezpośrednio z klientami, doradzająca im jak korzystać z technologii informacyjnych w celu osiągnięcia ich celów biznesowych i jak radzić sobie z wynikłymi problemami. Działania te mają na celu poprawę struktury i efektywności systemów informatycznych w danym przedsiębiorstwie. Osoba na stanowisku Konsultanta ds. IT zajmuje się badaniem potrzeb i wymagań klientów, opracowywanie ...
Konsultant ds. IT Praca Konsultant ds. IT