Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Spedytor Międzynarodowy / Handlowiec

PHU MAG-ROAD
mazowieckie
praca stacjonarna
5452 dni temu

Ogłoszenie numer: 66031, z dnia 2009-05-27

Firma PHU MAG-ROAD jest firmą specjalizującą się w spedycji i transporcie krajowym i międzynarodowym. Obsługujemy połączenia na terenie całej Unii Europejskiej. Podczas kilkuletniej działalności wypracowaliśmy sobie solidną pozycję na rynku. Firma mieści się w Żyrardowie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy w chwili obecnej osoby na stanowisko spedytor międzynarodowy / handlowiec.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • pozyskiwanie zleceń z rynku
  • aktywną obsługę operacyjną klientów
  • obsługę spedycyjną, transportową

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym kontakt w branży
  • doświadczenie min. 1 roczne
  • praca dla osób z bliskich okolic Żyrardowa, Sochaczewa, Mszczonowa, Grodziska Maz,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • komunikatywność,
  • umiejętność negocjacji,
  • systematyczność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie stałe, plus premia uzależniona od efektów