Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Spedytor Międzynarodowy

M.E.TRANSPOL s.c.
mazowieckie
praca stacjonarna
4355 dni temu

Ogłoszenie numer: 216681, z dnia 2012-06-01

Firma Transportowa z Siedzibą w Warszawie poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizacja transportu drogowego samochodów
  • Monitorowanie realizacji zlecenia spedycyjnego
  • Zdobywanie nowych przepływów transportowych
  • Negocjacje z klientem
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych kontaktów z klientami i przewoźnikami

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomości języka niemieckiego i angielskiego lub rosyjskiego
  • Znajomość przepisów celnych i finansowych obowiązujących w transporcie międzynarodowym
  • Umiejętność budowania relacji z klientem i przewoźnikiem
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, operatywność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie
  • pracę od zaraz.