Spedytor Międzynarodowy

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona

Pomorskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4079439, z dnia 2021-01-11

PTSU Iwona Indeka jest istniejącym od 1990 r. operatorem logistycznym dysponującym flotą 250 własnych zestawów transportowych oraz nowoczesnymi magazynami klasy A o powierzchni ponad blisko 40.000 m2. Współpracujemy z kilkudziesięcioma przewoźnikami, którzy są naszymi podwykonawcami.

W Europie działają:
PTSU Indeka| Indeka Sp. z o.o.| Indeka Iberica | Indeka Netherland

Świadczymy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy. Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nam nowoczesne systemy informatyczne, ale przewagę konkurencyjną klientów w logistyce budujemy głównie dzięki naszemu zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

ZADANIA:

Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług
  • Współpraca z oddziałami Indeka na terenie Europy
  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych
  • Pozyskiwanie klientów, ładunków oraz przewoźników do współpracy
  • Utrzymywanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami i podwykonawcami

Wymagania

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych
  • Bardzo dobrze znasz rynek przewoźników, którzy mogliby obsługiwać nasze kontrakty
  • Dobrze znasz j. angielski i/lub niemiecki bądź inny
  • Potrafisz samodzielnie analizować i rozwiązywać problemy
  • Cechuje Cię nastawienie na osiąganie wyników i ciągły rozwój osobisty
  • Chcesz mieć realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Profesjonalne narzędzia pracy, środowisko DELL
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze
  • Prywatna opieka medyczna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor