Spedytor / Spediteur

N.J.P.Log s.r.o.

Praca zdalna

42 dni temu

Ogłoszenie numer: 3103778, z dnia 2020-02-21

Założona firma rozwijająca się w dziedzinie spedycji międzynarodowej
Spedycja, transport, logistyka

www.njp-log.com

Miejsce pracy: wielkopolskie / Praca zdalna

Opis stanowiska

CAŁA Polska : HOMEOFFICE

Jeśli jesteś energiczny z jasnym celem, to jesteś u nas mile widziany.

Wymagania

  • Wymagana praktyka!
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Energiczne i kreatywne podejście do pracy
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Komunikatywna znajomość jednego języka
  • Praca z komputerem

Oferujemy

  • Świadczenia pracownicze, świadczenia
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowych projektów
  • Ocena finansowa zgodnie z osiągniętymi wynikami bez ograniczeń
  • Możliwość samorealizacji
  • Praca w miłym zespole, ludzkie podejście
  • W przypadku praktyki ocena ponadstandardowa
  • Odpowiednim kandydatem jest ten, kto chce nie tylko pracować, ale także zarabiać
  • Zgodnie z osiągniętymi wynikami samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Praca z domu w dowolnym miejscu w PL!!!!!!
  • Płaca podstawowa, procent zysku

Wynagrodzenie

Od 1000 do 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor