Sprzątaczka / Pracownik Sprzątający

Polcar P.P.H.

Mazowieckie

6 dni temu

Firma z branży motoryzacyjnej zatrudni:

Zadania:
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych- 1/4 etatu (dwie godz. dziennie)
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w sprzątaniu pomieszczeń biurowych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Jesteśmy obecni na rynku części samochodowych już od 1986 roku.
Specjalizujemy się w częściach karoseryjnych, układach termicznych, oświetleniu i innych częściach do napraw powypadkowych (np. wahacze, lusterka, amortyzatory). Równolegle rozwijamy dynamicznie ofertę części eksploatacyjnych. Od kilku lat jesteśmy również producentem części samochodowych.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający