Sprzątaczka

Landi Renzo Polska Sp.zo.o.

Józefów k. Otwocka

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3542946, z dnia 2020-08-17

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Sprzątaczka

Miejsce pracy: mazowieckie / Józefów k. Otwocka

Opis stanowiska

  • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, korytarzach
  • bieżące uzupełnianie środków czystości w pomieszczeniach socjalnych
  • przygotowanie sal konferencyjnych przed spotkaniami

Wymagania

  • motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • pracę na cały lub część etatu

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający