Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sprzedawca, Administrator

Zielony Krajobraz
mazowieckie, Warszawa, Wiązowna, Otwock, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
4736 dni temu

Ogłoszenie numer: 151337, z dnia 2011-06-10

Hurtownia z akcesoriami do budowy ogrodów.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Wiązowna, Otwock, Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • prowadzenie sprzedaży bezpośredniej
  • wystawianie faktur
  • administracja stron/sklepów internetowych w panelu administracyjnym
  • przygotowywanie/nadawanie przesyłek kurierskich
  • sporadyczne kontakty telefoniczne/emailowe w kontrahentami zagranicznymi (Język Angielski)

Wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera, internetu
  • umiejętność wystawienia faktury, paragonu
  • język angielski - biegły
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod naciskiem czasu
  • umiejętność rozmowy z niezadowolonym klientem

Oferujemy

  • wynagrodzenie do ustalenia.
  • zapewniamy stałą pracę z możliwością awansu.