Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Sprzedawca / Handlowiec branży optotelekomunikacyjnej (Łódź)

ELMAT Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
5437 dni temu

Ogłoszenie numer: 69636, z dnia 2009-07-13

ELMAT Sp. z o.o. - jesteśmy nowoczesną firmą produkującą i dystrybuującą na rynku polskim rozwiązania z zakresu szeroko pojętej telekomunikacji i techniki światłowodowej. Przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku już od 1993 roku. Zespół firmy liczy około 60 osób.

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: LDZ-02/Han/09

Opis stanowiska

Poszukujemy handlowca lub specjalistę ds sprzedaży do pracy w łódzkim oddziale handlowym firmy. Mile widziane jest doświadczenie w branży i wiedza kierunkowa z dziedziny sieci komputerowych, okablowania strukturalnego i światłowodów.

Zadaniem kandydata będzie w szczególności:
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie przyznanym w ramach podziału regionalnego;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, zarówno telefonicznie jak i podczas spotkań osobistych
  • Samodzielne przygotowanie i prezentacja oferty handlowej;
  • Pomoc w organizowaniu akcji marketingowych wspierających sprzedaż, przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych zleconych przez przełożonego na podległym terenie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane techniczne, kierunkowe: informatyka, elektronika, telekomunikacja)
  • Studenci ostatnich kierunków uczelni technicznych powyższych kierunków mile widziani
  • Doświadczenie w branży IT/telekomunikacja/ sieci komputerowe - mile widziane
  • Dobra znajomość sieci LAN/WAN i urządzeń sieciowych;
  • Rozeznania w standardach sieciowych i zagadnieniach telekomunikacyjnych;
  • Znajomości rozwiązań i standardów okablowania strukturalnego
  • Dużych zdolności interpersonalnych (kontakt z klientem)
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość,
  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne,
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Sumienność, dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Uregulowany stosunek do służby wojskowej;
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie: płaca podstawowa + premia wg Planu Premiowania i wyników oddziału
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne doskonalące umiejętności sprzedaży i wiedzę techniczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego wg ścieżek kariery zawodowej;
  • Dostęp do najnowszych technologii sieciowych;