Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
SPRZEDAWCA - HANDLOWIEC

BSL TRUCK
mazowieckie, ŻABIA WOLA k/ Warszawy
praca stacjonarna
5687 dni temu

Ogłoszenie numer: 52340, z dnia 2008-11-20

BSL TRUCK

Dystrybutor części samochodowych BSL TRUCK z siedzibą w Żabiej Woli, zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, ŻABIA WOLA k/ Warszawy

Opis stanowiska

- Poszukujemy młodych, ambitnych ludzi, zarówno absolwentów, jak i osób z doświadczeniem, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe; interesujących się motoryzacją.

Wymagania

- wykształcenie techniczne - obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet) - znajomość budowy samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych lub maszyn rolniczych - mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.