Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
SPRZEDAWCA KONSULTANT

Würth Polska Sp. z o.o.
Bydgoszcz, Bydgoszcz i okolice
praca stacjonarna
6270 dni temu

Ogłoszenie numer: 27465, z dnia 2007-03-16

Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy działającej w ponad 80 państwach. Oferujemy najwyższej jakości produkty dla przemysłu motoryzacyjnego, drzewnego, metalowego, budowlanego i elektrycznego. Posiadamy oddziały w 13 największych miastach Polski. W ciągu 17 lat istnienia w Polsce osiągnęliśmy pozycję lidera rynku techniki montażu. Źródłem tego sukcesu są zaangażowanie, pasja i kompetencje naszych pracowników. Zatrudniamy już blisko 600 osób i wciąż powiększamy nasz zespół. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Bydgoszcz i okolice

Nr Ref.: Cargo-SK/02/BYD/PP

Opis stanowiska

- Realizowanie planów sprzedaży - Aktywne zdobywanie klientów (firm) - Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej - Współpraca z autoryzowanymi serwisami, warsztatami napraw samochodów ciężarowych oraz firmami transportowymi

Wymagania

- Wykształcenia technicznego - Doświadczenia w obsłudze samochodów ciężarowych - Doświadczenia w sprzedaży części lub akcesoriów do samochodów ciężarowych - Podstawowej wiedzy technicznej z dziedziny: motoryzacji, prac blacharsko-lakierniczych oraz mechaniki samochodowej i silnikowej - Prawa jazdy kat. B - Komunikatywności i zdolności negocjacyjnych

Oferujemy

- Pracę w stabilnym renomowanym koncernie - Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników - Rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i technicznych - Umowę o pracę - Samochód służbowy i telefon komórkowy