Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sprzedawca-Pracownik magazynowy

JARO s.j
mazowieckie
praca stacjonarna
5501 dni temu

Ogłoszenie numer: 63913, z dnia 2009-04-29

JARO s.j

Od 13 lat zajmujemy się sprzedażą mebli: sklepowych,biurowych, magazynowych, urządzeń chłodniczych, wag, krajalnic.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Sprzedawca-Pracownik magazynowy: sprzedaż mebli: sklepowych, biurowych, magazynowych jak również ich montaż

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: • Wykształcenia lub doświadczenia w branży handlowej! • Wykształcenia min. średniego • Odpowiedzialności i wysokiego zaangażowania • Komunikatywności, zdolności negocjacyjnych • Prawa jazdy kat. B • Doświadczenie w sprzedaży, znajomość zagadnień związanych z wyposażaniem placówek handlowych, będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy Tobie: • Pracę w stabilnej renomowanej firmie • Pracę w zgranym, koleżeńskim zespole • Rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i technicznych • Umowę o pracę • Wynagrodzenie składające się z płacy stałej oraz elementów zmiennych zależnych od osiąganych wyników Zakres Twoich obowiązków: • Współpraca z firmami handlowymi typu sklepy, hurtownie, magazyny i inne. • Doradztwo, projektowanie i sprzedaż urządzeń i wyposażenia. • Realizowanie planów sprzedaży