Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sprzedawca - Pracownik magazynowy

JARO s.j
mazowieckie
praca stacjonarna
5425 dni temu

Ogłoszenie numer: 69833, z dnia 2009-07-14

JARO s.j

Od 13 lat zajmujemy się sprzedażą mebli: sklepowych,biurowych, magazynowych, urządzeń chłodniczych, wag, krajalnic.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż mebli: sklepowych, biurowych, magazynowych jak również ich montaż
  • Współpraca z firmami handlowymi typu sklepy, hurtownie, magazyny i inne.
  • Doradztwo, projektowanie i sprzedaż urządzeń i wyposażenia.
  • Realizowanie planów sprzedaży.
  • Wymagania

  • Wykształcenia lub doświadczenia w branży handlowej!
  • Wykształcenia min. średniego
  • Odpowiedzialności i wysokiego zaangażowania
  • Komunikatywności, zdolności negocjacyjnych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży, znajomość zagadnień związanych z wyposażaniem placówek handlowych, będą dodatkowym atutem.
  • Oferujemy

  • Pracę w stabilnej renomowanej firmie
  • Pracę w zgranym, koleżeńskim zespole
  • Rozbudowany system szkoleń sprzedażowych i technicznych
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z płacy stałej oraz elementów zmiennych zależnych od osiąganych wyników