Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Sprzedawca / Przedstawiciel / Magazynier

Hurtownia Elektryczna i Narzędzi "Eltech"
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4985 dni temu

Ogłoszenie numer: 113621, z dnia 2010-09-13

Hurtownia Elektryczna i Narzędzi, istniejemy od 1990 roku, centrala: Bydgoszcz, Hurtownie: Bydgoszcz, Kołobrzeg, Szczecinek, Żnin. Certyfikat ISO 9001:2000. Członek grupy Fegime Polska należącej do ogólnoeuropejskiej grupy Fegime. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy osób wyłącznie z doświadczeniem w pracy w hurtowni elektrycznej lub narzędziowej lub doskonałą znajomością jednej z tych branż jak i również absolwentów techników elektrycznego lub mechanicznego!!! Praca na pełen etat w hurtowni elektrycznej i narzędzi, płaca ściśle związana z wynikami, możliwości awansu.

Wymagania

  • Kultura osobista,
  • Znajomość branży elektrycznej lub narzędziowej,
  • Doświadczenie w handlu lub absolwent z roku 2010 i 2009,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Atrakcyjną pracę w stabilnej firmie (20 lat działalności),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stałe, regularne wynagrodzenie połączone z premią za efekty pracy,
  • Gwarantujemy odpowiednie narzędzia pracy,