Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca / Starszy Sprzedawca

ACTIVE MG

Kielce (C.H. ECHO, Sklep Nike/Adidas)

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1988006, z dnia 2018-06-20

Firma ACTIVE MG zatrudni ambitne i odpowiedzialne osoby na stanowisko:

Studenci dzienni / zaoczni / osoby nieuczące się

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce (C.H. ECHO, Sklep Nike/Adidas)

Nr Ref.: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • praca z towarem,
  • prace porządkowe w salonie i magazynie.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • dobra prezencja,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • szkolenia produktowe,
  • interesującą pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym w postaci premii,
  • miłą atmosferę w pracy.

Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o zamieszczenie informacji, w którym z powyżej podanych miast

są Państwo zainteresowani pracą.

Prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z zamieszczoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACTIVE MG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Paderewskiego 34/7, 25-502 Kielce na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana."

Administratorem Twoich danych osobowych jest ACTIVE MG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Paderewskiego 34/7, 25-502 Kielce (dalej: ACTIVE MG ).
Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia zgody także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Podstawą przetwarzania przez ACTIVE MG Twoich danych osobowych:
§ w związku z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu ACTIVE MG przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy;
§ na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do realizacji ww. celów.
ACTIVE MG będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz ACTIVE MG . Ponadto ACTIVE MG będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.
Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
ACTIVE MG będzie przetwarzać Twoje dane osobowe związane z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym przez okres 1 roku od jego zakończenia, chyba że wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, w takim wypadku dane będą przetwarzane do momentu cofnięcia ww. zgody.

Przysługuje Ci prawo do:

  • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
  • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
  • żądania usunięcia danych w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
  • żądania ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 i 21 RODO;
  • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:
ACTIVE MG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Paderewskiego 34/7, 25-502 Kielce.

Poznaj

ACTIVE MG

Jesteśmy autoryzowanym dealerem największych marek sportowych takich jak Adidas, Nike, Reebok i Puma. Prowadzimy swoją działalność od roku 1998 w branży sportowej. Od roku 2008 rozszerzamy naszą ofertę w internecie.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ACTIVE MG .