Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca w sklepie medycznym

Grupa TZMO

Inowrocław

7 godz. temu

Obecnie SERWIS MEDYCZNO-PROJEKTOWY Sp. z o.o. – spółka handlowa z GRUPY TZMO - dystrybutor sprzętu i wyrobów medycznych do placówek służby zdrowia, aptek, sklepów medycznych, domów pomocy społecznej oraz klienta indywidualnego poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Inowrocław
Nr ref.: GT/SMP/SSM/03/19
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż materiałów medycznych, towarów refundowanych
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne
Profil pracownika.
  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta (konieczna rejestracja w KIF), technik farmacji, magister farmacji, pielęgniarstwo lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
  • komunikatywność
  • otwartość
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
Oferujemy
  • pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia

Oferty zawierające list motywacyjny, CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com

Poznaj

Grupa TZMO

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych oraz wyrobów medycznych na rynek światowy. Posiadamy firmy w Polsce, Niemczech, Holandii, Danii, Szwajcarii, Rumunii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rosji, na Ukrainie, Łotwie, Litwie, Białorusi, w Indiach oraz w USA. Zatrudniamy na wszystkich swoich rynkach ponad 7300 pracowników.

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (136)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (278)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (977)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2301)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (72)