Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Wurth Polska Sp. z o.o.

Warszawa - ul. Modlińska

22 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa - ul. Modlińska

Twoje zadania:
  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej
  • Optymalne planowanie stanów magazynowych
  • Staranne przyjmowanie dostaw towarów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę sklepu
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 (tryb dwuzmianowy)
Twój profil:
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Optymizm i pewność siebie

Gwarantujemy Ci:
  • Umowa o pracę, pełny etat
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 33 sklepy stacjonarne oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Poznaj

Würth Polska to lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Jesteśmy nowoczesną firmą i wiarygodnym, stabilnym pracodawcą. W naszej ofercie znajduje się ponad 125 000 produktów przeznaczonych dla profesjonalistów.
Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio poprzez Przedstawicieli Handlowych, telefonicznie oraz przez sklep internetowy. Posiadamy 33 sklepy stacjonarne na terenie całego kraju.
Chcemy wspierać i inspirować naszych klientów każdego dnia, dostarczając im produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że mając odpowiednie narzędzia, każdy może zostać mistrzem w swojej dziedzinie. Z pasją walczymy o sukces. Konsekwentnie wspieramy działania, które przyniosły nam sukces i próbujemy coraz to nowszych rozwiązań. Dążymy do perfekcji w każdej dziedzinie naszej aktywności.
Würth Polska to część Grupy Würth, w skład której wchodzi ponad 400 firm w 80 krajach, które zatrudniają 77 000 pracowników. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sklepu
Pracownik sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą zaangażowaną w organizowanie warunków dla bieżącego funkcjonowania sklepu, bez względu na rodzaj sprzedawanych w nim artykułów. Bardzo ogólna charakterystyka stanowiska przekłada się także na luźny zakres obowiązków osoby na nim obsadzonej – zależą one w praktyce od charakteru sklepu, rodzaju sprzedawanych w nim artykułów, czy ...
Praca Pracownik Sklepu