Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Sprzedawca

Sprzedawca

Marbella
pomorskie, Cały Kraj
praca stacjonarna
6970 dni temu

Ogłoszenie numer: 10249, z dnia 2005-04-22

Marbella

Firma handlowa z Warszawy

Sprzedawca

Miejsce pracy: pomorskie, Cały Kraj

Opis stanowiska

Firma handlowa „Marbella” zatrudni dziewczyny w wieku 16-25 lat do pracy nad morzem w wakacje w jednej z dziewięciu nadmorskich miejscowości (Międzyzdrojach, Dziwnowie, Kołobrzegu, Mielnie, Ustce, Łebie, Władysławowie, Sopocie i Krynicy Morskiej). Jest to praca na umowę zlecenie, od 1 lipca do 15 sierpnia. Praca polega na sprzedawaniu na plaży pareo (chusty na kostiumy). Wynagrodzenie na zasadzie prowizji – 5 zł od każdego sprzedanego pareo (które będzie kosztować 20 zł). Parea są w 14 kolorach. Prowizja oferowana przez naszą firmę jest bardzo wysoka. Każdy zatrudniony jest wstanie sprzedać około 20 pareo dziennie, czyli zarobić 100 zł. Proponując tak wysoką prowizję, nie możemy zapewnić zakwaterowania ani wyżywienia.

Wymagania

Miłe, komunikatywne dziewczyny w wieku 16-25 lat.

Oferujemy

Mobilny czas pracy, wysoka prowizja i opieka koordynatora.