Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

PPUH Stemar Roćko S.j.

Gorzów Wielkopolski

80 dni temu

Ogłoszenie numer: 1953747, z dnia 2018-04-26

PPUH Stemar Roćko S.j. to tradycja 41 lat działalności na rynku. Cechuje nas nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim najwyższa jakość świadczonych usług i oferowanych klientom produktów.

Jesteśmy bezpośrednim importerem ceramiki i asortymentów do wyposażania wnętrz. Oferujemy płytki ceramicznych znanych firm z Hiszpanii, Włoch oraz Niemiec, a także produkty wyposażenia łazienek znanych światowych marek. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do zespołu sprzedażowego w naszym Salonie sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim oraz Poznaniu.

Sprzedawca

Miejsce pracy: lubuskie / Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Profesjonalną obsługę klientów w Salonie sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych w oparciu o wysoką jakość obsługi klienta
  • Budowanie długotrwałej relacji z klientami
  • Utrzymanie standardów handlowych
  • Obsługa bieżąca procesu sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane posiadanie orzeczenia niepełnosprawności
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość w ciągłego rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o wysokich standardach, bogatym doświadczeniu oraz szerokiej ofercie handlowej

Wynagrodzenie

Od 2000 PLN

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca