Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

Circle K Polska Sp. z o. o.

Bydgoszcz

19 dni temu

Sprzedawca - Circle K - Bydgoszcz

Bydgoszcz

TY TROSZCZYSZ SIĘ O KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE
Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy lub dodatkowego zarobku w czasie studiów? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!.

 

Szukamy osoby:
  • Zaangażowanej
  • Otwartej
  • Z pozytywnym nastawieniem

Cenimy szczery uśmiech oraz duże poczucie humoru :) Doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem.

 

Dla idealnego kandydata przygotowaliśmy:
  • Umowę o pracę
  • System premiowy od pierwszego dnia pracy
  • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji
  • Grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami
  • Liczne, wartościowe szkolenia, umożliwiające rozwój oraz awanse (wliczone w czas pracy)
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne
  • Pracę w zgranym zespole!

 

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Solskiego 20

Poznaj

Circle K Polska Sp. z o. o.

Do 2010r. firma Statoil Fuel & Retail była częścią norweskiego koncernu naftowego Statoil ASA. W 2012r. Statoil Fuel & Retail została przejęta przez firmę Alimentation Couche-Tard (ACT), która jest jedną z największych na świecie spółek akcyjnych handlu detalicznego z obszaru convenience i prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska spółka posiada na świecie około 15,000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 100.000 pracowników. Akcje Alimentation Couche –Tard notowane są na giełdzie w Toronto (TSE).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Circle K, jako największa i najmocniejsza marka w portfelu Alimentation Couche-Tard, została wybrana na globalną markę detaliczną i jest dziś obecna w ponad 20 krajach na świecie.

W dniu 1 kwietnia 2016 roku nazwa spółki Statoil Fuel & Retail Polska uległa zmianie na Circle K Polska. Formalna zmiana nazwy spółki jest początkiem procesu zmiany marki stacji Statoil w Europie na Circle K. Proces ten rozpoczyna się w maju br. w krajach skandynawskich. W Polsce, Rosji i w krajach bałtyckich natomiast proces rozpocznie się w połowie 2017 roku w Polsce. Do tego czasu sieć naszych stacji na polskim rynku będzie nadal funkcjonować pod logo Statoil.

Circle K Polska  jest właścicielem sieci 357 stacji paliw Statoil obecnych na rynku polskim od 1993 roku.

Jako pracownicy Circle K Polska jesteśmy częścią światowej firmy. Pod nową marką Circle K, obsługiwać będziemy wspólnie miliony klientów na całym świecie.

Dołącz do nas na drodze do stworzenia globalnej marki!

Poszukujemy działających z pasją osób gotowych dołączyć do naszego zespołu w międzynarodowym, dynamicznym i inspirującym środowisku pracy.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj stanowisko: Sprzedawca 
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca