Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

FERAX Sp. z o.o.

Lublin

1537 dni temu

Ogłoszenie numer: 407670, z dnia 2014-03-11

Interesujesz się modą, jesteś osobą z inwencją, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz z nami wyznaczać trendy dołącz do naszego zespołu sprzedawców i rozwijaj swoje zainteresowania.

FIRMA FERAXSp. z o.o.
LIDER RYNKU RAJSTOP I BIELIZNY
DO SALONU FIRMOWEGO
GATTA
w Lublinie
POSZUKUJE KANDYDATEK/ KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Sprzedawca

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: Sprzedawca – Lublin

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż i fachowe doradztwo w salonie
  • Dbanie o wygląd i porządek w salonie
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami pracy w naszej firmie
  • Współpraca z zespołem sprzedawców
  • Obsługa systemu sprzedażowego

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra prezencja
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość komputera
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Znajomość branży pończoszniczej, bieliźnianej mile widziana

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe z zakresu jakości obsługi klienta, skutecznej sprzedaży oraz systemowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj

Gatta to polska marka, której właścicielem jest firma FERAX (właściciel także marki Wola) lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)