Zobacz więcej ofert pracy

SQL/AX Administrator

Nigel Frank International
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1999 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Nr ref.: 12.10.2018A

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji tylko Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint i BI oraz kadry kierowniczej.

Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.

Stanowisko to brzmi interesująco, ale to nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie!

Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, doświadczenia, kontakty z klientami i profesjonalizm

Opis stanowiska:

Jako MS AX Administrator będziesz częścią zespołu, którego głównym zadaniem jest dostarczanie oraz rozwój wsparcia IT. Od Twojej pracy zależeć będzie jakość komunikacji, zarzadzania i innych kluczowych procesów w biznesie.

Obowiązki i zadania:
  • Dostarczanie wsparcia drugiej linii dla firmy i jej dystrybutorów na całym świecie (rozwiazywanie problemów, analiza, poprawa infrastruktury 24X5)
  • Współpraca z pracownikami i pierwszą linią wsparcia tak aby zrozumieć ich potrzeby, przeprowadzać odpowiednie analizy i rozwijać infrastrukturę IT w zakresie rozwiązania MS Dynamics AX
  • Badania, ewaluacja i dostarczanie rozwiązań technicznych odpowiednich dla potrzeb firmy
  • Identyfikacja i proponowanie alternatywnych rozwiązań które spełniają potrzeby użytkowników
  • Zarządzanie i ocena próśb użytkowników w celu jak najsprawniejszej pracy firmy
  • Upewnianie się, ze zlecenia zostały dobrze wykonane
  • Możliwe wyjazdy służbowe.
Umiejętności i kwalifikacje:
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w MS Dynamics AX/ERP znajomość bazy danych SQL)
  • Komunikatywny język angielski
  • Dobra znajomość operacyjna MS SQL 2008/2012
  • Znajomość rozwiązań MS (Active Directory, standardowe serwisy i usługi MS)
  • Wiedza z zakresu Hyper-V lub Vmware oraz ITIL
Oprócz konkurencyjnej pensji oferujemy:
  • Atrakcyjny system premii
  • Bonusy wakacyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowania do kursów językowych
  • Profesjonalne szkolenia

O firmie:

Współpracując z nami staniesz się częścią zespołu który dzieli się wiedzą, jest ambitny w osiąganiu celów i oferuje profesjonalny rozwój a także realny wpływ na jakość procesów biznesowych, jednocześnie możesz mieć wpływ na poprawę jakości życia ludzi na całym świecie.

Nasze produkty poprawiają jakość życia ponad 500 ludzi na całym świecie. Współpracując z nami staniesz się częścią zespołu który dzieli się wiedzą, jest ambitny w osiąganiu celów i oferuje profesjonalny rozwój a także realny wpływ na jakość procesów biznesowych.