Starszy Analityk Systemów Informatycznych

PEKAES Sp. z o.o.

Błonie koło Warszawy

67 dni temu

Miejsce pracy: Błonie koło Warszawy

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Nadzór, zarządzanie i administrowanie infrastrukturą serwerową, telekomunikacyjną i aplikacyjną
  • Projektowanie i przygotowywanie rozwiązań infrastrukturalnych IT
  • Zarządzanie i administrowanie komunikacją EDI z partnerami i klientami firmy
  • Projektowanie, wytwarzanie i wdrażanie rozwiązań integrujących systemy informatyczne firmy z systemami informatycznymi partnerów i klientów
  • Identyfikowanie i usuwanie usterek w aplikacjach EDI
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami telekomunikacyjnymi, systemowymi oraz dostawcami systemów aplikacyjnych
  • Udział w testowaniu rozwiązań informatycznych
  • Nadzór i zapewnienie bezpieczeństwa, ciągłości działania oraz odtwarzania po awarii systemu teleinformatycznego i aplikacyjnego firmy
  • Proponowanie zmian mających na celu usprawnienie procesów oraz podniesienie, jakości wewnętrznych usług informatycznych
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów użytkowników
Wymagania:
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server 2008, 2012, 2016, 2019, systemu operacyjnego Linux, Debian, Fedora oraz Centos
  • Bardzo dobra praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych, w tym routerów i switchy
  • Doświadczenie w wytwarzaniu i wdrażaniu rozwiązań opartych na EDI
  • Znajomość standardów GS1, UN/EDIFACT
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Język angielski dobry w mowie i piśmie, pozwalający na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji specjalistycznej.
  • Analityczne i ustrukturyzowane podejście do pracy
  • Zdolności Komunikacyjne
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolność do pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Poznaj

Dlaczego warto wybrać PEKAES Sp. z o.o.

Grupa PEKAES to czołowa grupa logistyczna, którą tworzą spółki: PEKAES Sp. z o.o., Chemikals Sp. z o.o., Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. PEKAES zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.

PEKAES dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, kolejowymi terminalami kontenerowymi i przeładunkowymi w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 19 polskich oddziałach, 3 terminalach kolejowych oraz 6 magazynach logistycznych, firma zatrudnia ponad 1 200 pracowników.

PEKAES inwestuje w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Proces rekrutacji w PEKAES Sp. z o.o.

KrokAplikowanie i selekcja dokumentów
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkania lub Asessment Center
KrokInformacja zwrotna
Krok„Smart Start”
Specjalista analityk systemu komputerowego to osoba odpowiedzialna za analizę i dostosowanie procesów, które docelowo mają podlegać informatyzacji w firmie lub instytucji. Analityk przygotowuje szczegółowy plan wdrożenia systemu informatycznego w oparciu o wytyczne, dostarczone przez klienta, opracowuje we współpracy z programistami oprogramowanie, mające spełnić określone zadania, a następnie prowadzi szereg ...
Praca Analityk Systemu Komputerowego