Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stażysta ds. opisów produktów w sklepie internetowym

CENTER ZOO

Kraków, Kokotów - Brzegi

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 2487906, z dnia 2019-06-04

CENTER ZOO

właściciel 22 sklepów internetowych w branży artykułów dla zwierząt domowych, w tym wiodącego na polskim rynku sklepu KrakVet.pl

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Kokotów - Brzegi

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Działu Marketingu poprzez:

  •  aktualizację opisów produktów wystawianych w sklepie internetowym
  • kontrolowanie jakości treści opisów i parametrów produktów
  • selekcję zdjęć produktowych publikowanych na stronach sklepu internetowego
  • udział w rozwoju bazy danych produktów i ich opisów
  • przygotowywanie opisów produktowych: zlecanie pracy zewnętrznym copywriterom oraz zlecanie tłumaczeń istniejących opisów produktów
  • obsługę bieżących zgłoszeń o błędach w ofercie produktowej sklepu
  • wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego
  • realizację targetów dziennych zlecanych przez przełożonego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • sprawnej obsługi komputera, w tym pakietu Office
  • radzenia sobie z oprogramowaniem e-commerce (po wstępnym przeszkoleniu)
  • rzetelności i skrupulatności
  • terminowości

Oferujemy

W naszym doświadczonym zespole zdobędziesz praktykę w zarządzaniu danymi sklepu internetowego, poznasz "od podszewki" proces wprowadzania produktu do sklepu oraz jego cykl życia.

Zyskasz:

  • doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży artykułów dla zwierząt domowych, będącej właścicielem 22 sklepów internetowych (na rynku polskim i na rynkach europejskich)
  • możliwość pracy z największymi markami z branży, jak np. ROYAL CANIN, HILLS, ACANA, BOSCH, TRIXIE etc.
  • atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty oferowane w sklepach
  • dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur CENTER ZOO

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (818)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2150)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (257)
Nysa (67)