Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Stażysta/-stka w dziale księgowości

Fabryka Nici "Amanda" sp. z o.o.
lubuskie, Sulechów k/Zielonej Góry
praca stacjonarna
5027 dni temu

Ogłoszenie numer: 108588, z dnia 2010-07-30

Fabryka Nici "Amanda sp. z o.o. powstała w 1989 roku jako pierwsza w Polsce prywatna firma zajmująca się produkcją nici. Firma jest średnim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 70 pracowników. Siedziba firmy mieści się w Sulechowie, koło Zielonej Góry. Ponadto posiadamy Punkt Sprzedaży w Rumi oraz w Rzgowie. Więcej informacji o firmie i jej produktach na www.amanda.com.pl. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: lubuskie, Sulechów k/Zielonej Góry

Opis stanowiska

  • Dekretacja i ewidencjonowanie transakcji w systemie księgowym,
  • Rejestrowanie i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Monitorowanie spływu należności,
  • Współpraca z bankiem,
  • Udział przy przygotowywaniu danych niezbędnych dla urzędów (deklaracje podatkowe, itp.),
  • Przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Udział w sporządzaniu raportów statystycznych GUS, NBP i innych,
  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych w Dziale Księgowości.

Wymagania

  • Status osoby bezrobotnej (jako wymóg konieczny stawiany przez Powiatowy Urząd Pracy),
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe EKONOMICZNE,
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i finansów,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów Word i Excel,
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia „Finanse i Księgowość",
  • W przypadku braku wykształcenia ekonomicznego, warunkiem koniecznym jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy umowę o 6-miesięczny staż dla osoby bezrobotnej z zobowiązaniem do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na okres min. 6 miesięcy.