Stażysta w Dziale Kadr i Płac

PEKAES Sp. z o.o.

Błonie (k. Warszawy)

4 dni temu

Miejsce pracy: Błonie (k. Warszawy)

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • pomoc w zakresie administracji danymi kadrowymi w systemie kadrowo-płacowym
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • współpracę z Kierownikami działów w zakresie bieżących spraw pracowniczych
  • asystowanie w innych działaniach Działu Kadr
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z pakietem MS Office
  • chęć rozwoju w zakresie kadr i płac
  • skrupulatność, sumienność, systematyczność
  • Umiejtność szybkiego uczenia się, otwartość na wyzwania
  • analityczne myślenie i proaktywność
  • student/ Absolwent kierunków tj. rachunkowość, administracja, ZZL i innych pokrewnych.

Pierwsze doświadczenia w dziale kadr i/lub praktyki kierunkowe będą dodatkowym atutem!

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie/stażową
  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem doświadczonych specjalistów
  • elastyczność w zakresie godzin pracy
  • szkolenia i możliwość przejmowania samodzielnych obowiązków
  • możliwość awansu na Młodszego Specjalistę ds. Kadr z umową o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać PEKAES Sp. z o.o.

PEKAES Sp. z o.o. jest jedną z największych spółek sektora TSL. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw – oferujemy pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, kolejową, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.

Dysponujemy jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, siecią kolejowych terminali kontenerowych i przeładunkowych w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 19 polskich oddziałach, 2 terminalach kontenerowych, 2 terminalach przeładunkowych oraz 5 magazynach logistycznych firma zatrudnia ponad 1 000 pracowników.

Inwestujemy w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Proces rekrutacji w PEKAES Sp. z o.o.

KrokAplikowanie i selekcja dokumentów
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkania lub Asessment Center
KrokInformacja zwrotna
Krok„Smart Start”
Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta