Stażysta w Dziale Technicznym [rekrutacja online]

Nordfish

Charzyno

1 dzień temu

Spółka Nordfish - Foodmark z siedzibą w Charzynie pod Kołobrzegiem, znana ze swych wyrobów rybnych pod marką Polarica oraz część lidera na rynku przetwórstwa spożywczego, firmy Lisner, poszukuje obecnie:

Miejsce pracy: Charzyno
Twoje zadania:
  • Poszukiwanie usprawnień w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych,
  • Proponowanie 'best practices' w celu zwiększenia wydajności produkcji,
  • Przygotowywanie instrukcji dotyczących przezbrajania maszyn, ustawiania ich i regulowania,
  • Uporządkowanie i optymalizacja istniejących instrukcji dotyczących obsługi etykieciarek, drukarek oraz innych maszyn.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Zacięcia technicznego,
  • Spostrzegawczości i pomysłowości w zakresie prowadzonych na produkcji obserwacji,
  • Statusu studenta studiów o profilu technicznym,
  • Umiejętności współpracy z operatorami maszyn i urządzeń,
  • Dokładności i rzetelności.
Oferujemy:
  • Płatny staż w certyfikowanej, międzynarodowej firmie,
  • Możliwość uczenia się od ekspertów w swoich dziedzinach,
  • Szansę na dłuższą współpracę,
  • Możliwość dojazdu na staż firmowym autobusem.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczne przesłanie życiorysu zawodowego (CV) za pomocą przycisku

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą, której treść znalduje się pod linkiem: klauzula informacyjna.

Poznaj

Lisner Poznań Sp z o.o. Sp.k.

Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma Lisner to wiodący producent przetworów rybnych i nie tylko. W portfolio naszych produktów znajdują się dania rybne, śledziki, łososie i krewetki „na raz”, jak również sałatki makaronowe oraz warzywne, pasty i hummusy. Jesteśmy certyfikowani przez międzynarodowe organizacje, np. IFS / BRC. Praca u nas to codzienna nauka od ekspertów w swojej dziedzinie w całej grupie Müller, do której należymy.

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie
KrokPropozycja współpracy
KrokFeedback
Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta