Zobacz więcej ofert pracy

Stewardesa / Steward

ON HR Consultants
mazowieckie
praca stacjonarna
4040 dni temu

Czarterowa linią lotniczą realizująca loty do najpopularniejszych kurortów turystycznych w Europie, Afryce i Azji poszukuje osób na stanowisko Stewardesa / Steward.

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • dbałość o bezpieczeństwo pasażerów i komfort lotu
  • realizacja celów sprzedażowych na pokładzie samolotu
  • reprezentowanie firmy podczas eventów
Wymagania:
  • minimum  średnie wykształcenie (maturalne)
  • znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • umiejętność pływania
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją
  • brak tatuaży i body piercingu w miejscach widocznych
  • gotowość do  wzięcia udziału w szkoleniach przygotowawczych
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • pracę pełną wyzwań w zespole posiadającym wspólną pasję - lotnictwo