Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Store Management Programme

Peek&Cloppenburg Sp. z o.o.

Małopolskie

24 dni temu

Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą kilka elementów: zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale również projektuje i produkuje marki własne. Nasza firma posiada ponad 140 sklepów i dwie centrale – jedną w Düsseldorfie, a drugą w Wiedniu. Zatrudniamy ponad 17 000 pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy zapewniają najwyższy poziom obsługi klientów w 15 krajach. Dzięki temu, w naszej firmie doświadczysz szczególnej różnorodności i podejmiesz nowe wyzwania.

ZADANIA
  • Oferujemy unikalny program szkoleniowy, który przygotuje Cię do pracy na stanowisku kierownika sklepu w jednym z salonów P&C na terenie Polski
  • Faza 1: Intensywne szkolenie praktyczne w dwóch sklepach naszej sieci w Polsce oraz szkolenie teoreteczne w centrali w Wiedniu
  • Faza 2: Objęcie stanowiska wyższego szczebla – kierownika działu sprzedaży z zadaniami w zakresie kierowania i rozwoju zasobów ludzkich, kontroli i podnoszenia wydajności sprzedaży, kontroli oferty sprzedażowej i visual merchandisingu
  • Ponadto: Oferujemy różnorodne szkolenia oraz indywidualne wsparcie i pomoc naszego zespołu sprzedaży i HR
  • Po pozytywnym zakończeniu programu bezpośrednie zatrudnienie na stanowisku kierownika sklepu w naszej firmie
WYMAGANIA
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, idealnie w branży odzieżowej, FMCG lub sektorze usługowym
  • Zamiłowanie do mody i wyczucie stylu
  • Zorientowanie na klienta i jakość obsługi
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa i nastawienie na działanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Otwartość na podjęcie pracy w sklepach P&C na terenie Polski
CO OFERUJEMY
  • Szkolenia w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego
  • Indywidualne planowanie kariery
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Dynamiczne środowisko pracy, zorientowane na pracę zespołową
  • Bezpieczeństwo, jakie daje rodzinna firma z tradycjami
  • Atrakcyjne zniżki dla pracowników na towary oferowane w sklepach P&C

INTERESTED?
To apply, please upload your full application documents online by "APLIKUJ TERAZ" button.

Poznaj

Peek&Cloppenburg

Dlaczego warto?

Każdy, kto rozpoczyna pracę w P&C, szybko docenia połączenie dwóch wartości – koleżeńskich relacji z praktycznym podejściem do pracy. Łączy nas zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy. Trzymamy się razem – i jest to dla nas równie ważne co indywidualne zaangażowanie, gotowość do podejmowania odpowiedzialności oraz wysokie wymagania, jakie sobie stawiamy. Dodatkowo naszym pracownikom zapewniamy bogaty program ramowy obejmujący świetne kursy dokształcające, mentoring osobisty, możliwość nawiązania kontaktów oraz pakiet świadczeń pracowniczych wykraczających daleko poza szkolenia i wynagrodzenie. Obejmuje on zniżki pracownicze, modele umożliwiające łączenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym oraz atrakcyjną ofertę kulturalną, sportową i zdrowotną.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (748)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (187)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (937)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2056)
Radom (186)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (84)