• Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i usług telekomunikacyjnych

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Warszawa, Ursynów, ul. Poloneza    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: nadzór nad realizacją umów zawartych z operatorami telekomunikacyjnymi; weryfikacja rozliczeń z operatorami; zarządzanie bazą kart SIM i urządzeń telekomunikacyjnych; zamawianie i rozliczanie dostaw sprzętu i towarów; analiza i raportowanie kosztów...
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia

    Zakłady Odzieżowe Wybrzeże S.I.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: realizacja zakupów materiałowych, zgodnie z planem produkcyjnym; nadzór nad terminowością i jakością dostaw; obsługa dokumentów handlowych; negocjowanie warunków handlowych; analiza i bieżąca kontrola stanów magazynowych; zarządzanie bazą dostawców surowców i usług.
  • Pracownik Rozliczenia Produkcji

    Prefa Sp. z o.o.   Krzeszowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   4 300 - 6 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Prowadzenie spraw dotyczących zaopatrzenia, Prowadzenie gospodarki magazynowej, Rozliczanie produkcji.
Zobacz więcej ofert pracy

Strategic Sourcing Manager

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie
praca stacjonarna
1836 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w woj. lubuskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: woj. lubuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Find and develop the right suppliers by supporting Business units in Poland and Lithuania
  • Direct cooperation with clients to support transfer to business units, - establishing local sourcing Eastern Europe. Find relevant supplier transferring products to Poland and Lithuania
  • Scouting and searching for new opportunities on materials and supplier capabilities
  • Find the right suppliers for wooden frames, wooden components, foam, metal parts and other parts and components
  • Implement new suppliers in cooperation with local business unit
  • Support the development of making company a real “one stop shopping” for customers transferring production to our factories
  • Support the quotation of new projects for clients with the right prices for components/materials
  • Negotiate prices and other conditions
  • Cost out on products
  • Optimization of the full value chain
  • Continuous price bench marks
  • Make sure that we are following our CSR policies, including ISO, FSC

WYMAGANIA:

  • Technical or business orientated background
  • English speaking and writing
  • Background from the furniture industry
  • Well established network of supplier network
  • Technical and commercial experience from furniture industry – preferably the upholstery industry
  • International background and thinking
  • Commercial and technical mindset