Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Strategy Specialist

Streetcom Sp. z o.o.
mazowieckie, Marketing
praca stacjonarna
5983 dni temu

Ogłoszenie numer: 38640, z dnia 2008-01-31

Streetcom Sp. z o.o. jest pierwszą w Polsce agencją marketingu szeptanego. Jesteśmy członkiem amerykańskiego stowarzyszenia WOMMA (Word of Mouth Marketing Association). Specjalizujemy się w projektach mających na celu aktywację rozmów konsumentów o markach. Współpracujemy z marketerami, domami mediowymi, agencjami reklamowymi oraz agencjami PR. Siedziba: Warszawa/Mokotów.

Miejsce pracy: mazowieckie, Marketing

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyznaczanie kierunków działań oraz proces tworzenia strategii i rozwiązań marketingowych w oparciu o metody Word-of-Mouth.

Wymagania

  • zdolności analityczne
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej / marketingowej / domu mediowym
  • bardzo dobra znajomość nowych mediów
  • opanowana sztuka prezentacji
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność
  • Oferujemy

  • pracę w pierwszej agencji marketingu szeptanego w Polsce
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie word of mouth media
  • atrakcyjne wynagrodzenie