Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

    La MakeUp Sp. z o.o.   Warszawa, Wola, Wola Park    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Samodzielne strzyżenie damskie / męskie, Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton, Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie, Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Stylista

LPP S.A.
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
1974 dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Stylista
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Komponowanie i stylizowanie setów ubrań na potrzeby sklepów internetowych brandów należących do LPP
  • Współpraca z fotografami, modelami, stylistami fryzur i makijażystami podczas codziennych sesji zdjęciowych
  • Zarządzanie tempem pracy w studio
  • Bycie na bieżąco z najnowszymi i najbardziej istotnymi trendami
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Posiada wiedzę z zakresu mody
  • Jest kreatywna
  • Potrafi pracować w zespole
  • Posiada doświadczenie w pracy przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych
OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).