Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Dostaw

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 105    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży poprzez bezpośrednie dostaw towarów do klientów. Zapewnienie właściwego procesu realizacji dostaw do klientów. Realizacja celów i wskaźników biznesowych. Koordynacja działań zespołu...
Zobacz więcej ofert pracy

Supply Chain Manager

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, okolice Gorzowa Wielkopolskiego
praca stacjonarna
1760 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Gorzowa Wlkp., poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Gorzowa Wielkopolskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za właściwe funkcjonowanie wszystkich procesów w łańcuchu dostaw firmy
  • Zapewnienie terminowej realizacji projektów, poprzez monitorowanie i kontrolę nad procesem planowania, realizacji zamówień od dostawców oraz stanami magazynowymi
  • Nadzór nad realizacją strategicznych projektów wewnętrznych
  • Planowanie, nadzorowanie i ciągłe doskonalenie procesów magazynowych
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu i optymalizacje kosztowe
  • Zarządzanie, motywowanie, angażowanie i rozwijanie podległego zespołu pracowników

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem logistycznym
  • Analityczne podejście, umiejętność wnioskowania i budowania argumentacji
  • Dojrzałość, doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne